Reference

 

Network Twenty One, s.r.o.

Vážený pane Wasiku,

chtěla bych Vám jménem naší firmy poděkovat za vynikající spolupráci, ochotu, flexibilitu a pracovní nasazení Vašich zaměstnanců při naší mezinárodní konferenci v hale SAREZA ve dnech 21. – 23. června 2013.

Velmi si vážíme profesionálního a osobního přístupu, vstřícnosti s jakou jste řešili všechny naše požadavky a ochotu zajišťovat i záležitosti nad rámec původně domluvené spolupráce.

V budoucnu Vašich služeb opět rádi využijeme.

Milena Drdácká
jednatelka firmy
Network Twenty One, s.r.o.

 

Zimní stadion Ostrava-Poruba

Chtěli bychom Vás touto cestou, a to po více než roční spolupráci s Vaší firmou Valkýra security s.r.o., ocenit a současně Vám poděkovat.

Můžeme konstatovat, že výběr společnosti Valkýra security s.r.o. byl správným krokem. Společnost drží vysoký standard poskytovaných služeb, spolupráce s řadovými zaměstnanci i managementem je bezproblémová a trvale na vysoké úrovni.

Zvláště je nutno zmínit profesionální úroveň vedení firmy a zaměstnanců panem Martinem Wasikem.

Rudolf Tošenovjan
Vedoucí střediska
Zimní stadion Ostrava-Poruba

Hotel Imperial

 
Se společností Valkýra security s.r.o. spolupracuje Mamaison Imperial Hotel Ostrava od roku 2012.
Pracovníci Valkýra security ke svěřeným úkolům přistupují vždy profesionálně a odpovědně a plně splňují vysoké požadavky naší společnosti.

Velmi si ceníme schopnosti vedení společnosti Valkýra security flexibilně a operativně řešit požadavky na zajištění strážní služby.

Z důvodu výše uvedeného budeme ve spolupráci se společností Valkýra security s.r.o. i nadále pokračovat a plně jejich služeb doporučujeme

Marie Pavelková
Rooms division manager
Hotel Imperial

 

POM Industry

Vážený pane Wasiku,

chtěla bych Vám jménem naší firmy poděkovat za Váš profesionální přístup a vynikající výsledky při výkonu strážní služby v našem areálu.

Velmi si ceníme vaší ochoty, flexibility a zejména okamžitých reakcí při nenadálé změně rozsahu a požadavků strážní služby.

Zároveň bych Vám chtěla poděkovat za výběr Vašich zaměstnanců, u kterých si ceníme zejména spolehlivost a profesionální přístup.

POM Industry

 

FC baník Ostrava

S výše uvedenou bezpečnostní agenturou spolupracujeme od roku 2012, a to v oblasti fyzické i dálkové ostrahy Stadionu Bazaly a tréninkového centra mládeže při ZŠ na ul. prof. J. Šoupala.

Od fotbalové sezony 2012/2013 nám společnost Valkýra security také zabezpečuje pořadatelskou službu při konání domácích mistrovských utkáních FC Baníku Ostrava na stadionu bazaly.

Po více než roční spolupráci můžeme konstatovat, že výběr společnosti Valkýra security s.r.o. byl správným krokem. Společnost drží vysoký standard poskytovaných služeb, spolupráce s řadovými zaměstnanci i managementem je bezproblémová a trvale na vysoké úrovni.

V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout flexibilní přístup ředitele a jednatele společnosti, pana Martina Wasika, který vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem v oblasti poskytování bezpečnostních a ochranných služeb, dokáže přistoupit na případné požadavky přesahující rámec smlouvy.

Petr Konderla
Provozní ředitel
FC Baník Ostrava, a.s.

 

Galerie výtvarného umění v Ostravě

Vážený pane Wasiku,

chceme Vám touto cestou poděkovat za profesionální a bezproblémový přístup při výkonu strážní služby.

Velmi si vážíme Vaší ochoty, flexibility a profesionality jak strážných, tak i celého managementu v čele s Vámi.

S výkonem strážní služby jsme spokojeni a můžeme společnost Valkýra security s.r.o. vřele doporučit.

Mgr. Jiří Jůza, Ph.D.
Ředitel
Galerie výtvarného umění v Ostravě

 

Děkovný list

dekovny_list

 

 

AUTOLARS SPEED s.r.o.

autolaros