Silné zázemí, profesionalita a především prozákaznický přístup z nás dělá jedničku na trhu v oblasti bezpečnostních služeb.

SEZNAM AKCÍ, KTERÉ BEZPEČNOSTNĚ ZAJIŠŤUJEME

Lis
23
So
SFC Opava – Mladá Boleslav
Lis 23 @ 14:30
SFC Opava – Mladá Boleslav @ Opava

sraz bude upřesněn

HC RT TORAX Poruba – HC České Budějovice
Lis 23 @ 16:00
HC RT TORAX Poruba - HC České Budějovice @ HC RT TORAX Poruba

sraz u sl vstupu HC RT TORAX Poruba 14:30

HC Wolves Český Těšín
Lis 23 @ 17:00 – 19:00
HC Wolves Český Těšín

Sraz na firmě ve 14.30

Lis
24
Ne
Fotbalové utkání MFK Karviná-Plzeň
Lis 24 @ 17:00
Lis
29
FC Baník Ostrava – Slezský FC Opava
Lis 29 @ 18:00
FC Baník Ostrava - Slezský FC Opava

sraz  v  15:40

Lis
30
So
HC RT TORAX Poruba -HC Chomutov
Lis 30 @ 16:00
HC RT TORAX Poruba -HC Chomutov @ HC RT TORAX Poruba

sraz u sl vstupu HC RT TORAX Poruba 14:30

HC Wolves Český Těšín – HC Bohumín
Lis 30 @ 17:00
HC Wolves Český Těšín - HC Bohumín @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě v 15:00

Pro
7
So
HC RT TORAX Poruba – HC Frýdek- Místek
Pro 7 @ 16:00
HC RT TORAX Poruba - HC Frýdek- Místek @ HC RT TORAX Poruba

sraz u sl vstupu HC RT TORAX Poruba 14:30

Fotbalové utkání MFK Karviná-Sigma Olomouc
Pro 7 @ 17:00
SFC Opava – Jablonec
Pro 7 @ 17:00 – 20:00
Pro
11
St
HC Wolves Český Těšín – HC Orlová
Pro 11 @ 18:00
HC Wolves Český Těšín - HC Orlová @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě 16:00

Pro
12
Čt
Tři sestry
Pro 12 @ 19:30
Tři sestry @ RT Torax Poruba

Sraz v 17:00 hala RT Torax více informací

pí .Světlana Slovákova

Pro
14
So
FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha
Pro 14 @ 17:00 – 20:00
Dymytry
Pro 14 @ 19:30
Dymytry @ RT Torax Poruba

Sraz v 17:00 hala  RT Torax Poruba.

více informací Světlana Slovákova

Pro
21
So
HC Wolves Český Těšín – HC Karviná
Pro 21 @ 17:00
HC Wolves Český Těšín - HC Karviná @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě 15:00

Led
15
St
HC Wolves Český Těšín – HC Frýdek Místek B
Led 15 @ 18:00
HC Wolves Český Těšín - HC Frýdek Místek B @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě 16:00

Led
22
St
HC Wolves Český Těšín – HC Rožnov p. R
Led 22 @ 18:00
HC Wolves Český Těšín - HC Rožnov p. R @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě 16:00

Led
25
So
HC Wolves Český Těšín -ALL Stars game KLM
Led 25 @ 13:00 – 20:00
HC Wolves Český Těšín -ALL Stars game KLM @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě  11:00

Úno
5
St
HC Wolves Český Těšín -HC Studenka
Úno 5 @ 18:00
HC Wolves Český Těšín -HC Studenka @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě 16:00

Úno
8
So
HC Wolves Český Těšín -HC Krnov
Úno 8 @ 17:00
HC Wolves Český Těšín -HC Krnov @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě 15:00

Úno
15
So
Fotbalové utkání MFK Karviná
Úno 15 @ 17:00
HC Wolves Český Těšín – HC Studenka
Úno 15 @ 17:00
HC Wolves Český Těšín - HC Studenka @ HC Wolves Český Těšín

sraz na firmě 15:00

SFC Opava – Plzeň
Úno 15 @ 17:00 – 20:00
Úno
22
So
FC Baník Ostrava – FK Jablonec
Úno 22 @ 17:00 – 20:00
Fotbalové utkání MFK Karviná
Úno 22 @ 17:00
Úno
29
So
SFC Opava – Olomouc
Úno 29 @ 17:00 – 20:00
Bře
7
So
FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav
Bře 7 @ 17:00 – 20:00
Fotbalové utkání MFK Karviná
Bře 7 @ 17:00
Bře
14
So
SFC Opava – Karviná
Bře 14 @ 17:00 – 20:00
Bře
21
So
Fotbalové utkání MFK Karviná
Bře 21 @ 17:00
Dub
4
So
FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň
Dub 4 @ 17:00 – 20:00
SFC Opava – Bohemians 1905
Dub 4 @ 17:00 – 20:00
Dub
11
So
Fotbalové utkání MFK Karviná
Dub 11 @ 17:00
SFC Opava – Slovácko
Dub 11 @ 17:00 – 20:00
Dub
18
So
FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha
Dub 18 @ 17:00 – 20:00
Dub
25
So
SFC Opava – Dynamo ČB
Dub 25 @ 16:00 – 17:00
Fotbalové utkání MFK Karviná
Dub 25 @ 17:00