Silné zázemí, profesionalita a především prozákaznický přístup z nás dělá jedničku na trhu v oblasti bezpečnostních služeb

Jako první v České republice jsme kvalifikováni k proškolovaní pořadatelů a security ve standardech UEFA

Společnost Valkýra Security získala osvědčení od UEFA a FAČR

Společnost Valkýra security s.r.o. získala kvalifikační osvědčení od Unie evropských fotbalových asociací, dále jen UEFA a Fotbalové asociace České republiky, dále jen FAČR,  které výše uvedenou bezpečnostní agenturu opravňuje k profesionalizaci a školení bezpečnostních pracovníků a stevardů dle evropských standardů UEFA a FAČR.

V listopadu roku 2018 se Valkýra Security s.r.o. jako jedna z prvních bezpečnostních agentur zúčastnila školení, které pro vybrané pořádá UEFA. 

Po absolvování několika denního školení tak naše společnost získala kvalifikaci a předpoklady pro školení bezpečnostních pracovníků a stevardů v České republice dle podmínek a standardů evropské nejvyšší soutěže. 

„Navázali jsme tak na předešlé zkušenosti a znalosti, které jsme získali letitou praxí a obdobným školením, které v roce 2014 pořádala FAČR, kterého jsme se rovněž účastnili.“ Uvedl ředitel společnosti Martin Wasik.

MARTIN WASIK
Jednatel společnosti
SVĚTLANA SLOVÁKOVÁ
Mzdová účetní
KATEŘINA GOCIEKOVÁ
Finanční oddělení
JIŘÍ KUTÁČ
Velitel záchranného týmu

© 2019 www.backing.cz 

počítadlo.abz.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

  

 

 

PARTNEŘI

 

        


PARTNERSKÉ MĚSTA

Město Kopřivnice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz    Znak města                          


PARTNERSKÉ ORGANIZACE

                   


© 2019 www.backing.cz